تضمین اصالت

وجود کالا‌های غیراصل در بازار ایران به دلیل عدم حضور نمایندگی رسمی بسیاری از کارخانه های فرش، مسأله‌ای شایع است و گاهی تفکیک فرش اصل از نمونه‌های غیر اصلی فرآیند پیچیده‌ای است. هدف ما رساندن فرش اصل و با کیفیت قابل اعتماد به دست مشتری در کنار حفظ حقوق برند‌های معتبر تولید کننده فرش که با ما همکاری می‌کنند می باشد . به این ترتیب مشتریانی که برند های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند اینجا فرش با برند اصلی و معتبر را شناسایی و انتخاب کنند.

۵ سال خدمات پس ازفروش

پس از انتخاب یک فرش، بیشترین دغدغه خریدار، خدمات پس از فروش است. ایجاد یک تیم مجرب و متخصص با ویژگی های اخلاقی و رفتاری مناسب که بتواند با حفظ حرمت خریدار و با ایجاد اعتماد و آرامش، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد از جمله برنامه‌هایی است که همواره در دستور کار ما بوده است. و ۵ سال خدمات پشتیبانی را بعنوان یکی ۵ ستاره های زندیه جهت ایجاد اطمینان و ارتباط پایدار با مشتریان ما می باشد.

تضمین بهترین قیمت

یکی از مزیت های نسبتی مجتمع فرش زندیه ارائه فرش با بهترین قیمت است، لذا به خریداران با اطمینان خاطر مضاعف کالا ارائه میشود که بر اساس آن، چنانچه تا ۱۰ روز پس از خرید، خریدار اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه می نماید، بلافاصله پس از محرز شدن مابه التفاوت وجه از تولید کننده اخذ و در کمتر از ۲۴ ساعت، به حساب خریدار واریز خواهد شد. شرایط استفاده از این خدمات:

  • برند و طرح یکسان
  • کالای اصل
  • شرایط گارانتی یکسان و اصل باشد
  • با توجه به اینکه طرح فرش جزو اثر هنری محسوب می شوند؛ و ممکن است اثر یک طراح در کارخانه های متفاوت و با کیفیت های متفاوت تولیدگردد؛ لذا صرفا تشابه نقشه ملاک نمی باشد و شامل این طرح نمی گردد.

ارسال رایگان

تمامی فرش هایی که از ما خریداری و ثبت سفارش می شوند بصورت کاملاً رایگان به آدرس خریدار ارسال و تحویل داده خواهد شد. از این رو در هنگام دریافت فرش نیازی به پرداخت وجه به راننده و مامور ارسال نیست. (به استثنای وجوه مانده سفارشات پرداخت در محل) در صورتیکه مأمور حمل از شما تقاضای هزینه نمود از پرداخت وجه به وی بپرهیزید و مراتب را به شعب زندیه اطلاع دهید. سفارشاتی که به هر دلایلی از قبیل مغایرت با سفارش، نقص فنی، مشکل فیزیکی و یا مشکلات مشابه از نظر اختلاف در رنگ و طرح فرش پیش می آید و به منظور تعویض به مجموعه فرش زندیه عودت می شود، در صورت تأیید وجود مشکل از سوی فرش زندیه بصورت رایگان دریافت و مجدداً ارسال خواهد شد. با این حال هزینه ارسال و دریافت مجدد سفارشات مرجوعی که ادعای خریدار مبنی بر وجود مشکل که از سوی کارشناسان خدمات پس از فروش زندیه تأیید نشود با خریدار خواهد بود.