هدف کلی از تاسیس مجتمع فرش زندیه

هدف کلی از تاسیس این مجتمع ایجاد اولین بازار بین المللی فرش درجنوب کشور جهت معرفی توانمندی های این صنعت بزرگ میباشد تا این مرکز بتواند شکوه فرش ایرانی را به نحوی متمایز در معرض دید بازدید کنندگان داخلی و خارجی یه نمایش بگذارد. فرش ایران به عنوان دومین پرچم رسمی کشورمان در جهان شناخته میشود لذا در طراحی فضای داخلی مجتمع فرش زندیه تلاش گردید ؛ برای اولین بار اقلیم های مختلف فرش ایران از تبریز ، کاشان ، قم ، کرمان ، مشهد ، شیراز ، اصفهان ، اردکان ، بلوچی و عشایری و حتی فرشهای پتینه و نقوش مدرن و .... به نحوی متفاوت و جذاب معرفی گردد . هر بازدید کننده به محض ورود به این مجتمع سفری خواهد داشت به اقلیم رنگ ها ، گلها و ترنج ها و گره به گره و رج به رج با فرش ، این شکوه هنر ایران ، که از جای جای میهن مان به شهر ادب و هنر آمده است؛ آشنا و قدرت این نقوش هر بازدید کننده ای را به وجد درمی آورد.
معرفی و ارائه آخرین دستاورد های تولیدی صنعت فرش ایران ، در یک فضا و ایجاد حس اعتماد و ارتباط مستقیم و موثر بین مصرف کننده و تولید کننده و حذف واسطه های غیرضروری میان تولید کننده تا مصرف کننده از اهداف اولیه موسسین این مرکز می باشد که در ذیل برخی از خدمات جانبی این مرکز یه صورت مختصر معرفی می گردد:
• آشنایی مخاطبین از فرایند و مراحل تولید فرش
• آموزش شیوه صحیح شرایط نگهداری و محافظت از فرش
• آگاهی مخاطبین از تبلیغات نادرست، و قیمت مصرف کننده هر برند با هدف اصلی حمایت از حقوق مصرف کننده
• ارایه خدمات پس از فروش و پایبندی تولید کنندگان به تعهداتی نظیر گارانتی، ضمانت و خدمات پس از فروش ( توضیحات تکمیلی در قسمت خدمات زندیه)